درباره سامان کام Samancom :

سامان کام در سال ۱۳۹۳ به یاری خداوند و با هدف ارائه راه حل های نوین تکنولوژی تاسیس گردید. زمینه اصلی فعالیت این مجموعه واردات و توزیع محصولات حوزه آی تی و تکنولوژی است. این مجموعه همواره متعهد به مصرف کالای مرغوب و جلوگیری از به هدر رفتن سرمایه های ارزی کشور بوده و هست. از این جهت از سال ۱۳۹۵ با انتخاب ، واردات و توزیع محصولات کمپانی Wavlink به عنوان نماینده انحصاری این برند در ایران فعالیت میکند.
وب سایت www.wavlink-iran.com وب سایت ویژه این مجموعه برای ارائه اطلاعات تکنیکی و خدمات پس از فروش به علاقمندان و مصرف کنندکان این محصول میباشد.

درباره ویولینک Wavlink :

Wavlink در سال ۲۰۰۳ میلادی تاسیس گردیده است. این کمپانی از بروزترین علوم تخصصی در حوزه آی تی برخوردار و به عنوان یک تولید کننده پیشرو در سراسر جهان شناخته شده است. دفتر اصلی Wavlink در شهر شنزن چین واقع شده. این کمپانی بیش از یک هزار نفر پرسنل دارد که همگی بطور مستقیم زیر نظر این مجموعه فعالیت میکنند.

کارخانجات و خطوط تولید ویولینک در شهر شنزن چین ، مرکز فروش آن در شهر هنگ کنگ و مرکز تحقیقات آن در کالیفرنیا آمریکا واقع شده است. ساختار کامل و یکپارچه تیم طراحی و تولید ، این امکان را داده تا تمام فرایندهای تولید در داخل کارخانه انجام شود و تک تک مراحل تولید تحت نظر مستقیم کارشناسان این مجموعه قرار بگیرد.

بیش از ۸۰ درصد محصولات این شرکت توسط آمریکا و غرب اروپا مصرف میشود. مصرف کنندگان بدلیل سابقه خوب این شرکت و خدمات پس از فروش متعهدانه آن همواره به آن اعتماد کرده اند. چشم انداز Wavlink ، آوردن تکنولوژی به زندگی برای راحت و هوشمندانه تر کردن آن میباشد.